Centnas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Centnas
ul. Klemczaka 11
63-700 Krotoszyn

Centnas

Centnas – wiodący producent mieszanek nasion traw gazonowych, pastewnych i specjalistycznych

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centnas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Krotoszynie powstało w roku 1992 jako spółka pracownicza z przekształcenia Państwowego Przedsiębiorstwa Nasiennego „Centrala Nasienna” w Krotoszynie.

Materiał siewny przygotowywany przez Centnas gwarantuje parametry jakości wymagane przez Polską Normę. Centnas oferuje swoim odbiorcom produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach oraz stałe dostawy. Produkty pakowane są zgodnie z normami unijnymi.

Dewizą przedsiębiorstwa jest zasilanie polskiego rolnictwa, zwłaszcza w najbliższym rejonie swojego działania, w nowe wartościowe odmiany o gwarantowanej jakości materiału siewnego.

Firma Centnas prowadząc od wielu lat aktywną działalność na rynku nasiennym stała się jednym z głównych kreatorów tego działu gospodarki. Dobra znajomość realiów segmentu nasiennego poparta wysokim poziomem rozwoju technologicznego, umożliwiającego elastyczne dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz profesjonalna kadra pracownicza czynią z Centnas ważnego partnera handlowego dla wielu podmiotów gospodarczych.

Będąc wiodącym producentem mieszanek nasion traw gazonowych, pastewnych oraz specjalistycznych firma Centnas jest otwarta na potrzeby klientów w Polsce, a także w Europie. Profesjonalizm oraz ciągły monitoring stanowią gwarancje bogatej oferty i wysokiej jakości produktów Centnas.

Strona producenta Centnas: www.centnas.pl

Agrohouse Bartosz Nowicki

Autoryzowany Dystrybutor Centnas

Agrohouse Bartosz Nowicki jest autoryzowanym dystrybutorem producenta mieszanek traw Centnas. W sklepie internetowym www.agrohouse.pl znajdą Państwo atrakcyjne ceny proponowane przez Producenta. Brak pośrednictwa oznacza niskie ceny nasion traw i mieszanek traw oraz materiału siewnego. Firma spełnia europejskie normy przy zachowaniu cen na krajowym poziomie.

Agrohouse Bartosz Nowicki specjalizuje się w sprzedaży najwyższej klasy nasion i mieszanek traw gazonowych, łąkowych i pastewnych zgodnych z aktualnymi wymogami programów rolno środowiskowych i wchodzących w zakres szeroko rozumianego rolnictwa ekologicznego.

Zapraszamy do współpracy firmy ogrodnicze, architektów krajobrazu oraz firmy realizujące inwestycje w zakresie zagospodarowania terenów zielonych.

W sprzedaży znajdują się m.in. nasiona traw odporne na trudne uwarunkowania glebowe i klimatyczne przeznaczone do wieloletniego użytkowania. W ofercie Agrohouse znajdą Państwo także zbilansowane mieszanki ziaren dla gołębi oraz nasiona paszowe.